Kategoriler
Para Birimi Seçimi
  • Extrem%20Network%20210-Series%2048P-GE4%2010/100/1000BASE-T%20PoE
Extrem Network 210-Series 48P-GE4 10/100/1000BASE-T PoE
Ürün Kodu : 16571         Yorumlar (0)        Yorum Ekle
Marka :  EXTRMNTWRK
118,802.33 TL   Kdv Dahil
Banka Havalesi : 116,426.28 TL (2 %)
Ücretsiz Kargo
Anahtarlama Cihazı (Switch)-210-Series 48 port 10/100/1000BASE-T PoE+ 4
1GbE unpopulated SFP ports 1 Fixed AC PSU L2 Switching with Static
Routes 1 country-specific power cord(güç kablosu)
Port Tipi LC/UPC
Veri Transfer Hızı 10/100/1000
Port Sayısı (Adet) 48,0
Satış Garanti Süresi (ay) 24
EAN 644728165711,908745-10-10
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
İş Bankası
Taksit
Aylık
Toplam
Tek Çekim
118,802.33 TL
118,802.33 TL
3 Taksit
41,976.82 TL
125,930.47 TL
6 Taksit
21,582.42 TL
129,494.54 TL
Yapı Kredi
Taksit
Aylık
Toplam
Tek Çekim
118,802.33 TL
118,802.33 TL
3 Taksit
41,976.82 TL
125,930.47 TL
6 Taksit
21,582.42 TL
129,494.54 TL
Halk Bank
Taksit
Aylık
Toplam
Tek Çekim
118,802.33 TL
118,802.33 TL
3 Taksit
41,976.82 TL
125,930.47 TL
6 Taksit
21,582.42 TL
129,494.54 TL
Garanti Bankası
Taksit
Aylık
Toplam
Tek Çekim
118,802.33 TL
118,802.33 TL
3 Taksit
41,976.82 TL
125,930.47 TL
6 Taksit
21,582.42 TL
129,494.54 TL
Finans Bank
Taksit
Aylık
Toplam
Tek Çekim
118,802.33 TL
118,802.33 TL
3 Taksit
41,976.82 TL
125,930.47 TL
6 Taksit
21,582.42 TL
129,494.54 TL
Akbank
Taksit
Aylık
Toplam
Tek Çekim
118,802.33 TL
118,802.33 TL
3 Taksit
41,976.82 TL
125,930.47 TL
6 Taksit
21,582.42 TL
129,494.54 TL
BENZER ÜRÜNLER
Ücretsiz Kargo
   Sepete Ekle
Indoor AP WiFi6 2x2 radios with Dual INT. ANTE.
Ücretsiz Kargo
   Sepete Ekle
5420F 48port PoE+ Switch
5420F 48port PoE+ Switch
413,687.32 TL
Ücretsiz Kargo
   Sepete Ekle
Anahtarlama Cihazı Switch-VSP 7400 48 x 10/25Gbps SFP28 ports 8 x
Ücretsiz Kargo
   Sepete Ekle
OutdoorAP Dual Radio802.11ax-2x22Dual5G EXT.ANTE.
Ücretsiz Kargo
   Sepete Ekle
IndoorAP Dual Radio802.11ax-2x22Dual 5G INT.ANTE.
Ücretsiz Kargo
   Sepete Ekle
ExtremeSwitching 5420F 48 10/100/1000BASET FDX/HDX 2 stacking/SFP-DD 4
Ücretsiz Kargo
   Sepete Ekle
5420F 24port Fiber Switch
5420F 24port Fiber Switch
312,210.01 TL
Ücretsiz Kargo
   Sepete Ekle
5320 24port Data Switch
5320 24port Data Switch
149,210.05 TL
Ücretsiz Kargo
   Sepete Ekle
ExtremeSwitching 5320 24 10/100/1000BASET FDX/HDX PoE+ 8 10G unpopulated
Ücretsiz Kargo
   Sepete Ekle
ISW 8-10/100P 4-SFP
ISW 8-10/100P 4-SFP
62,794.46 TL
Ücretsiz Kargo
   Sepete Ekle
ExtremeSwitching X590 base unit with 24X 1Gb/10Gb SFP+ ports 1 0Gb/40Gb
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.